Publikováno 8 February 2018

Jemnůstky z BH & G test Garden

Budete muset pěstovat to vědět. Ať už jde o testování nové odrůdy rostlin nebo se snaží zahradní trend, děláme zemní práce (doslova) v Lepší domovy a zahrady testují Garden®, které vám pomohou růst lepší zahradu.

Mimo kancelářích firemních ústředí Lepší domovy a zahrady, v blízkosti samém srdci města Des Moines, leží oázu zeleně a žluté a červené a fialové, máte představu. Tento osvěžující výbuch barev a klid na polovinu městského bloku je Better Homes & Gardens test Garden®. Zde je vše, co jste chtěli vědět o našem malém kousku ráje.

Podívejte se na plné podrobný test Garden mapu.

Fotograf sen

Navzdory svému názvu Test Garden není jen zahrada. Je to venkovní studio pro fotografy, je místem pro firemní zábavné, a setkání a oběd místo pro zaměstnance. Když je to nachází v centru města, na zahradě je upravené ve stylu dvorku-či, vlastně více dvorcích: Bez ohledu na to, kde jste, pokud se dáte jen nepatrně, budete mít zcela nový průhled. A stejně tak i naše kamery, jak jsme si stanovili o fotografování jak na sekvence a rostlinných portréty a dokumentování výkonnosti nových elektráren. Celkem existuje 22 odlišných oblastí Test Garden.

Li se dozvědět více o návštěvě Test Garden.

Hojnost rostlin

Posláním Better Homes & zahrady testují Garden® má sloužit zahradníky celostátní poskytováním zahradní testován, z první ruky informace o rostlinách, zahradnické metody, zahradních stylů, projekty a nápady. Nájemný z různých rostlin a odrůd v testovacím zahradě dělá jen to.

V rámci 22 různých zahradních prostorů jsou stovky trvalek, stromů a keřů-a měnící se paletou letniček a žárovky. Čím lépe domy a zahrady zahradní redaktoři a test Zahradní návštěvníci najít nové rostliny zastrčené do stinných zákoutí, slunné hranice a barevné kontejnery po celou dobu.

Zkuste tyto neobvyklé trvalky Test Garden miluje.

Pouze nejlepší

Otestovat rostliny a nabídnout nové nápady, zahrada se mění každý rok. Trny a mřížoví jsou nahrazeny novými konstrukcemi; staré rostliny vyjít aby se uvolnilo místo pro nové. Test Garden má rostliny, které dosud nejsou k dispozici od školek či zahradních centrech; pokud tyto rostliny ukázat jako dobří umělci, BH & G je připraven říci čtenářům o nich, když poprvé přišel na trh.

Podívejte se na krásné letní květiny v testovacím zahradě.